PUUVALMIIT POHJAT Etusivu > PUUVALMIIT POHJAT
Koristemaalaa tai maalaa ja koristelelutasliinasta / servetistä leikatuilla kuvilla. Valmistamme myös tilauksesta toiveiden mukaan valmiiksi asti. Tiedustele asiaa ..
Valikoimissa mm. KAHVIPURKIT SIPULIPURKIT SERVETTITELINEET SUODATINPUSSITELINEET TEEPUSSILAATIKOT AVAINKAAPPI TAULUT KELLOTAULUT TARJOTTIMET KYNTTILÄNJALAT PURNUKAT yms.
SIPULIPURKKI puuvalmis
eri kokoja...
KUUTIO puuvalmis
kokon.12x12cm , n.14x14 cm. tai n. 16x16cm. +kansi ja nuppi.
KAHVIPURKKI puuvalmis
Maalaa ja tipauta sisälle kahvipaketti. Oivallinen lahja idea. Maalaa tai koristele mieleiseksi.
MAITOKAADIN puuvalmis
Tähän mahtuu mm. normaali 1litran maitotölkki. Maalaa tai koristele mieleiseksi.
TULITIKKUTELINE puuvalmis
Koko n.25x7,5cm. syvyys n.45mm Sisään mahtuu pinkka pieniä tulitikku askeja. Maalaa tai koristele mieleiseksi.
SERVETTITELINE puuvalmis
Puuvalmis servetti/laskuteline. Maalaa tai koristele mieleiseksi. Käy myös laskuille, kirjeille ym. servetit ei sisälly hintaan...
SUODATINPUSSITELINE puuvalmis
2 Erilaista mallia . Valitse. Maalaa tai koristele mieleiseksi. Ripustusreikä. Toki voita laittaa näihin myös servettejä, postikortteja, laskuja :(
MDF KYLTTI RIPUSTUS NARULLA
Maalaa tai koristele mieleiseksi.
TAULUNPOHJA MDF 23*23 cm.
reunat koholla ja syvennykseen mahtuu mainiosti servetti. Malli kuvassa keskeneräinen työ pohja maalattuna ja servetti kokoa33x33cm.
vahva MDF KYLTTI pyöristetyt kulmat
ERI KOKOJA Maalaa tai koristele mieleiseksi.
MÄNTY KEHYS
Ulkomitat n.15,8 cm X 13,2cm. Ja kehyksen paksuus n.1,3cm.
PYÖREÄ MDF KELLOPOHJA.
Paksuus n. 4mm. Materiaali tasaista MDF levyä Reikä keskellä. halkaisija 21,5 tai 30 cm Maalaa tai koristele mieleiseksi.
KELLO POHJA puuvalmis vaneri
Paksuus 4 tai 9mm. eri kokoja. hinnat alk.5,50 Koot n. kokoja. Maalaa tai koristele mieleiseksi.
SUORAKAIDE & NELIÖ kovalevypohjat
Vahvuus n. 3-4mm.
SOIKEAT ja PYÖREÄT kovalevypohjat
Edulliset maalauspohjat.
SYDÄN maalauspohja
Sydämelliset maalauspohjat. Eri kokoja.
KANGASRIPUSTIN kevyisiin tauluihin.
koko n. 30mm. liimaa, niittaa...
PUISET KYLTIT puuvalmiit
Puiset kyltit.
KEHYS LASILLA
KEHYS LASILLA...
TARJOTINSETTI 1+3 puuvalmis
Ison koko n.15,5x43,5cm. korkeus7 cm. Sisään mahtuvat pienet n.13x13cm k.45mm. Maalaa tai koristele mieleiseksi. Kevyttä askartelu laatua.
KIRSTU paperimassaa
Kirstu paperimassaa koko n.15 x 10 x 10,5cm Maalaa tai koristele mieleiseksi.
KOIRA NAULAKKO mdf
Pieni koiran muotoinen 24cm korkea naulakko. Maalaa tai koristele. Mukana 3 puutappia jotka laitetaan reikiin koukuiksi. Tästä vaikka lemmikin hihnalle oma paikka.
KOTIMAINEN puuvalmis SUTI
Kotimaiset...
puuvalmis VIINIPULLORASIA 2 plle
Mitat tulossa.... Maalaa tai koristele mieleiseksi. Upea lahja koristeltuna.